Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi,  yardımcı tedavi olarak oldukça yaygın kullanılan bir tedavi yöntemidir. Yan etkisinin yok denecek kadar az olması bu tedaviyi her geçen gün daha da tercih edilir hale getirmektedir.  Hepatit, şeker, cilt hastalıkları başta olmak üzere birçok sağlık sorununa çare sunan ozon tedavisi birkaç farklı teknikle uygulanmaktadır.

İçerik Başlıkları

Ozon Tedavisi Nedir?

Ozon;  atmosferde bulunan, oksijenin kararsız bir formudur.  Rengi ve kokusu olmayan ozon oksitlenme etkisi oldukça yüksek bir gazdır. Bu özelliği sayesinde toksit ve mikroorganizmaları yok eder.

Aynı zamanda doğal dezenfektan olan bu gaz, sterilizasyon ve filtreleme işlemlerinde yaygın olarak tercih edilir.

Ozon terapisi olarak da bilinen ozon tedavisi ise, ozon ve oksijen karışımının kişinin kendi kanıyla dolaşım sistemine verilmesi işlemidir. Mikroorganizmaları yok eden bu gaz birçok sağlık sorununa çözüm sunar.

Ozon Tedavisi Nelere Faydası Var?

Ozon (O3), atmosferde stratosfer tabakasında bulunan, 3 atomlu bir moleküldür. Oksijene göre daha yüksek enerji taşır. Oda sıcaklığında ise gaz halinde bulunur.

Sağlık için, tıp alanında kullanılan ozon bu iş için özel tasarlanmış jeneratörlerde saf oksijen kullanılarak yapılır.

Çok güçlü okside edici özelliği bulunan bu gaz fenoller, kimyasal atıklar, pestisidler, deterjanlar gibi toksinleri nötralize eder.

Mikroorganizmaları öldürür.

Yaşın ilerlemesiyle birlikte  hasara uğrayan cilt ozon tedavisi sayesinde onarılır.

İmmün sistemi hastalıklarında yardımcı tedavi olarak çok güzel sonuçlar verir. Şeker yaraları, romatizmal hastalıkların tedavisinde oldukça etkilidir.

Damar tıkanıklığı tedavisinde kullanılır, kolesterolü azaltır.

Kıkırdak kaybı,kireçlenme gibi şikayetlerin tedavisini destekler, eklem içi sıvısının artmasını sağlar.

Ozon “gençlik iksiri” olarak bilinen bir tedavi yöntemidir. Yaşlanmanın etkilerini azaltır, kişiyi daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlar.

Beyin fonksiyonlarını çalışmasını sağlar, hafızayı güçlendirir. Depresyon gibi ruhsal sıkıntıları giderir. Kasları gevşetir, esnekliği artırır.

Ozon Tedavisi Hangi Hastalıklara Kullanılır?

Ozon tedavisinin faydalı olduğu başlıca hastalıklar şunlardır;

 • Şeker (diyabet) hastalığı
 • Bası yaraları, enfekte yaralar, şeker yarası
 • Yanık tedavisi
 • Apse tedavisi
 • Gözde maküler dejenerasyon (sarı nokta hastalığı)
 • İskemik hastalıklar
 • Ağız içinde meydana gelen kronik yaralar
 • Fibromiyalji
 • Kronik yorgunluk, halsizlik
 • Astım
 • Alerjik hastalıklar
 • Romatoid artrit, crohn gibi otoimmün hastalıklar
 • HIV, AIDS
 • Herpes zoster enfeksiyonu
 • Hipertansiyon
 • Yaşlılığa bağlı demans
 • Akciğer hastalıkları
 • Sedef, atopik dermatit
 • Böbrek yetmezliği
 • Destekleyici kanser tedavisi
 • Damar tıkanıklığı
 • Depresyon gibi ruhsal hastalıklar
 • Bağışıklık sisteminini güçlendirir
 • Gençlik iksiri olarak bilinen bu tedavi yaşlanmayı geciktirir
 • Huzursuz bacak sendromu
 • Selülit tedavisi
 • Zayıflama, detoks

Ozon Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ozon tedavisi, kişinin kendi kanının ozonlanması ve kişiye geri verilmesiyle yapılan, yardımcı tedavi yöntemidir.  Bu tedavinin birkaç farklı yöntemi vardır. Ozon tedavi yöntemleri şunlardır:

Major ozon 

Major ozon yöntemi  en yaygın kullanılan tedavi yöntemidir.  Major yöntemde kişiden 20-200 ml arası kan alınır ve  belirlenmiş dozda ozonlanır. Ardından ozonlanan kan kişiye geri verilir.  Bu metot sayesinde bağışıklık sistemi, güçlendirilir, metabolizmanın sağlıklı çalışması sağlanır. Özellikle dolaşım bozukluğu kaynaklı hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Minör otohemoterapi

Minör yöntem ile major yöntem aynı mantığa dayanan tekniklerdir. Kişiden alınan kan ozonlanarak kişiye geri verilir. Ancak alınan kan miktarı farklıdır, kişiden 2 ila 5 cc arası kan alınır ve ozonlanır.

Torbalama yöntemi

Ozon torbalama yönteminde, ozon gazı kapalı sistemde, özel plastik torbalar kullanılarak yapılan tedavi yöntemidir.  Tedavi öncesi işlem uygulanacak bölge nemlendirilir. Özellikle şeker yaraları gibi iyileşmeyen yaralar, yanık tedavisi, cilt lezyonları, huzursuz bacak sendromu, nöropatik ağrılar, dolaşım bozuklukları, zayıflama, selülit  gibi hastalıklarda torbalama yöntemi tercih edilir.

Vücut boşluklarına uygulanan ozon

Kanser, diyabet gibi bazı hastalıklarda damar yolu açılamayabilir. Bu gibi hastalık durumlarında vajina veya anüs yoluyla ozon tedavisi uygulanır.  Rektal-makat, vajinal ve kulak boşluğu vücut boşluklarına ozon uygulanan bölgelerdir.

Eklem ve kas içine uygulanan ozon

Uygun bir iğne yardımıyla gerekli dozda ozonun kas ve eklem içine uygulama işlemidir.  Çoğunlukla kas ve iskelet sistemi hastalıklarında tercih edilir. Eklem ve kas ağrısı şikayetlerinde kullanılır.

Ozon Tedavisi Kimlere Yapılır?

Ozon tedavisi yan etkisi yok denecek kadar az olan bir tedavi yöntemidir. Ancak bazı durumlarda bu tedavi uygulanmaz. Ozon tedavisi önerilmeyen kişiler şunlardır:

 • Glukoz 6 fosfat dehidrogenaz enzim eksikliği olanlar
 • hemofili hastaları
 • Ozona alerjisi olanlar
 • Lösemi hastaları
 • Yeni kalp krizi geçirenler
 • Hamileler
 • Kardiyovasküler hastalığı olanlar
 • Hipertiroidi olanlar

Bunların dışında olan kişilere doktor gözetiminde ozon tedavisi yapılabilir.

Ozon Tedavisi Kaç Günde Etki Eder?

Ozon tedavisi birçok hastalıkta yardımcı tedavi olarak kullanılır.  Ozon terapinin etkisini göstermesi kişiden kişiye değişen bir durumdur.  Kişinin genel sağlık durumu, şikayet olan bölge, şikayetinin derecesi tedavinin etki süresini değiştirir.

Ozon Tedavisi Kaç Seans Uygulanır?

Tedavinin seans sayısı hastalığın türüne  ve hastalığın durumuna göre değişir.  Kişinin yaşı, genel sağlık durumu, kilosu, varsa kullandığı ilaçlar ozon seans sayısını belirlemede etkilidir. Bel fıtığı gibi bazı hastalıklarda seans sayısı artabilir.

Ozon Tedavisi Fiyatı

Ozon tedavisi ücreti kişinin muayenesi sonucu belirlenir. Tedavi fiyatını kişinin şikayeti, uygulama yapılacak bölge gibi durumlar belirler.

“Ozon tedavisini devlet karşılıyor mu?”

Bu soru merak edilen noktalar arasında yer alır. 

Ozon tedavisini devlet karşılamaz. 

Tuğçe Güneş
Tuğçe Güneş
12:36 04 Jun 24
Çok memnun kaldık gayet güler yüz ile anlatarak işlem yapıyor ilgisiyle,bilgisiyle harika bir doktor. Dikişsiz sünnet olması bizim için de cok daha kolay oldu şiddetle tavsiye ediyoruz lazer ile kesimi 🤗
Dilek Kurt
Dilek Kurt
11:18 03 May 24
Dr Mustafa Ersayana ucbucuk yasindaki cocugumu sunnet ettirdik kendisinden cok memmun kaldik bilgi deneyim tecrubesi super, oyle halk arasinda soylenen yapisma falanda olmuyor konforlu bir sunnet bicimi ,klempli yontemle sifir kanama,dikissiz gorunum aciyida iki gunde unuttu oglusum. Herkese tavsiye ederim klempli yontemle Mustafa hocami tabikide👍👌🤗
Gulsum Kemerli
Gulsum Kemerli
14:34 21 Apr 24
Nad tedavisini Kayseri’de yaptırabileceğiniz diğer uygulamalarından da çok memnun kaldığım bir klinik. Teşekkürler hocam ve değerli ekibi
Sinan Uğur
Sinan Uğur
11:55 05 Apr 24
Güler yüzlü ekibiyle, ilgisi ve bilgisiyle çok memnun kaldık tavsiye ederim Sayın Mustafa hocamı.
Didem Yaşar
Didem Yaşar
13:40 02 Apr 24
Mustafa hocama çok teşekkür ediyoruz hem muayehane de hemde sonrasında çok ilgiliydi mesajlara hemen cevap verdi sağolsun sünnetimizde de hiçbir sıkıntı çekmedik çabucak iyileşti gönül rahatlığı ile Mustafa hocayı tercih edebilirsiniz.
Merve Ales
Merve Ales
09:51 30 Mar 24
Çok ilgili alakalı başarılı bir doktor klemp uygulamasi ile ağrısız acısız bı süreç geçirdik gönül rahatlığıyla her şeyi sorabilecegibiz birisi aşırı memnun kaldım hiç tereddüt etmeden gitmenizi öneririm
Hatice Aktaş Bozdağ
Hatice Aktaş Bozdağ
08:06 20 Mar 24
H.Mehmet Boyraz
H.Mehmet Boyraz
11:41 05 Mar 24
Mustafa hoca, işinin ehlidir. sağlam pratik ve kaliteli iş yapar
mihriban yanalak
mihriban yanalak
20:55 28 Feb 24
mustafa beye 7 yaşındaki oğlum için gittik oğlum doğduğundan beri alerjik bir çocuk 20 yi aşkın doktora götürdüm malesef hiç bir olumlu sonuç alamadık ta ki mustafa hocama gidene kadar kendisi bize ozon ve hacamat önerdi 6 seans ozon ve hacamat yaptı oğlum 7 yıl sonra ilk kez bu denli iyi gerek yaklaşımı gerekse yapacağı tedavileri anlatış tarzı olsun gercektnde çok memnun kaldık allah razı olsun hocam 🤲 emeğinize sağlık hersey için teşekkür ederim.
Sema Nur
Sema Nur
08:47 27 Jan 24
İyi ki size gelmişiz çok memnun kaldık ağrısız acısız atlattık elinize emeğinize sağlık hiç tereddüt etmeden Dr Mustafa Ersayan tercih edebilirsiniz
Tuğba Özbebit
Tuğba Özbebit
12:14 26 Jan 24
Tanıdığım en iyi ve en değerli hekimlerinden Mustafa bey Allah sağlıkla uzun ömür nasip etsin inşallah . gözüm kapalı her söylediğine koşulsuz güvenirim. İyi ki Mustafa bey gibi hekimlerimiz ve Cansu hanım gibi hemşireler var 🙏 Mustafa bey ve Cansu hanıma herşey için çok teşekkür ederim . İyi ki varlar 💐
Gamze Kılıç
Gamze Kılıç
20:56 19 Jan 24
Klemp uygulamalı sünnet oldu bebeğim ve Mustafa beyden çok memnun kaldık çocuğum ağrı çekmesin sizde rahat ederek bu süreci atlatmak istiyorsaniz kesinlikle MUSTAFA ERSAYAN beyi tercih etmelisiniz. Buradan tekrar teşekkür ederim işini hakkı ile yaptığı için.
KEVSER KÜBRA ŞİMŞEK
KEVSER KÜBRA ŞİMŞEK
08:32 04 Jan 24
Sünnet sürecimiz çok güzel geçti Mustafa hocamızın eline sağlık teşekkür ediyoruz
Göktürk BAYGÜL
Göktürk BAYGÜL
07:57 13 Dec 23
Teşekkürler Mustafa hocam. İYİ Kİ VARSIN
Eylul gonca.goksu
Eylul gonca.goksu
18:46 11 Dec 23
Çağrı fundagül köçer
Çağrı fundagül köçer
18:39 08 Dec 23
Acısız, sorunsuz, mutlu bir sünnetimiz oldu. Mustafa hocam çok teşekkür ediyorum.🥰
Şerife Kahraman
Şerife Kahraman
07:16 05 Dec 23
Kayseri'de güzellik ve sağlık adına gidilecek TEK YER
yasin ysn
yasin ysn
19:45 18 Nov 23
Çok değerli ve çok ilgili bir doktor tavsiye ederim herkese
Dogan Karauzum
Dogan Karauzum
09:49 09 Nov 23
İyi bir ortam ve çok iyi bir konum.Doktor çok güvenilir.
huseyin kaya
huseyin kaya
11:42 27 Oct 23
Mehmet Akif ÇAMDAL
Mehmet Akif ÇAMDAL
12:34 22 Oct 23
Çok memnun kaldık
Alaattin İlikoğlu
Alaattin İlikoğlu
14:35 10 Oct 23
Yaşar KALAY
Yaşar KALAY
19:51 03 Oct 23
Çok temiz ve hijyenik bir ortam, Mustafa bey de tam işinin ehli bir hekim.Hemşireler de çok ilgili.Hacamat için başka bir yer aramanıza gerek yok.
Merve Arslan
Merve Arslan
11:07 23 Sep 23
Dikişsiz narkorsuz sünnet yaptırmayı düşünenler bir kez daha düşünün demiyorum bir kaç kez daha düşünün..Bizim sünnetimiz çok ağrılı sancılı geçti o aparatı takarken ayrı ağrı çekiyor çıkarırken ayrı ağrı çekiyor.. burda ki güzel yorumlara aldanıp guvenerek bizde bu hataya düştük.. bebeğim 8 aylıktı sünnet olduğunda şuan 4 yaşında ve pipisinde cisini yaparken morarmalar vardı daha da fazla olmaya başladı araştırma yaptık ve ikinci işlem yapılması gerektiğini söylediler..O aparat yüzünden kesilen yerler kenarlara kaynama yapmış.. aynı sıkıntıyı yaşayanlar da olduğunu öğrendik ikinci operasyon geçirmek zorunda olduklarını keşke daha iyi araştırma yapsaydık.. çok çok iyi araştırma yapın lütfen..
Gülbeyaz Erkek
Gülbeyaz Erkek
11:52 18 Sep 23
Migren ağrılarım sayın Mustafa bey sayesinde azaldı faydasını sülük tedavisiyle gördüm ayrıyeten sırt ve bel ağrılarım için hacamat yaptırdım faydasını kat kat fazla gördüm ve bir çok ilaç tedavisinden daha fazla etkisini gördüm 🙂
Orkan Uzmay
Orkan Uzmay
12:10 15 Sep 23
Mustafa Hocam 33 yıllık hayatımda gördüğüm en iyi doktorlardan biri... Anlatmak ve sorduğunuz tüm soruları yanıtlamak için çok zaman harcıyor... Gerçekten çok iyi... Birçok kişi bu kesimle bağ kurabilir. vob kapalı
Bedriye Simitci
Bedriye Simitci
15:55 14 Sep 23
Sad
Sad
04:29 14 Sep 23
Kendim de bir hekim olarak oğlumun sünnetini değerli Mustafa Bey'e yaptırmış olmaktan çok memnun kaldım. özenli,dikkatli, hijyenik.. Teşekkürler, elinize sağlık hocam
Nigmet Bora
Nigmet Bora
14:36 30 Aug 23
Sevgili Mustafa hocama vitamın ve hacamat için gittik güler yüzleri ve ilgisi için hem kendısıne hem de Hemşire hanıma cok teşekkür ederız ,biz cok memnun ayrıldık herkese tavsıye ederız..
Nesrin Usluer
Nesrin Usluer
20:01 28 Aug 23
Mustafa hocamla onlarca tavsiye üzerine tanıştık .Sünnet üzerine bizim için Kayseri'de 1 numara kendisi .İşinin ehli .Gerek yaklaşımı ilgisi alakası ,sürecin en başından sonuna kadar bıkmadan usanmadan takibi .Gitmeyi düşünenler için kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmazsınız hatta bir sürü iyiki ile dönersiniz .Başarılarınız daim olsun herşey için teşekkür ederiz hocam .
Safiye nur Durna
Safiye nur Durna
19:27 28 Aug 23
Hiç acı hissetmeden ağrısız Bi şekilde geçirdi oğlumuz sünneti mükemmel bir doktor ilgisi alakası bebeklerinizi güvenle teslim edebilirsiniz 😊
Hava Atay
Hava Atay
15:01 26 Aug 23
Çok zor olacağını düşündük ama Mustafa hocamızın ilgisi elinin hafifliğiyle çok güzel geçti herkeze tavsiye ederim emeğinize sağlık hocam
Meli Beser
Meli Beser
14:20 26 Aug 23
Herşeyi ile mükemmel ilgili,alakalı bir klinik. Doktorumuzun güler yüzü ve anlayışı herşeye değerdi. Her sorunuza mutlaka cevap bulabilirsiniz. Herkese tavsiye ediyorum 👏👏👏
yavuz özgen
yavuz özgen
16:07 09 Aug 23
Hocam muhteşem bir hekim 4 yıldır gidiyorum ve her yaptığı işlem mükemmel sonuç veriyor. Ellerine sağlık hocam.
Funda Koçer
Funda Koçer
16:05 09 Aug 23
Hem paris ışıltısı hem leke tedavisi için çok kez ziyaret ettim hocamın güler yüzü işlemlerin kaliteliliği ve ikramlar muhteşem
Kübra Köse
Kübra Köse
18:42 20 Jul 23
Söylemişlerdi ama bu kadarını tahmin etmiyordum güler yüzlü işinin ehli bir doktor çok teşekkür ediyoruz 😊
cengiz millidere
cengiz millidere
12:29 01 Jul 23
Bizde oglumun sunnetini hocama yaptirdik gercekten isinin ehli 10 numara bi doktor herkese tavsiye ederim
emn sdt
emn sdt
18:46 21 Jun 23
Biz Yozgat Akdağmadeni den geldik uyutmadan lokal mini anastezi ile 15 dk sürdü Dr muz güler yüzlü ve sempatik dua ve tekbirlerle sunnet ediyor klinik çok temiz ve hijyenik fiat cok uygun bütün aile lere tavsiye ediyoruz gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz
Sinem Hamamcı
Sinem Hamamcı
11:31 15 Jun 23
İlgili alakalı eli hafif ( en önemlisi) bir doktor sayesinde sünnetimiz sıkıntısız ilerledi ve atlattık çok şükür eline emegine sağlık tercih edilecek bir doktor çok teşekkürler hocam👍🏻
Alaaddin ÖZBOLAT
Alaaddin ÖZBOLAT
22:17 28 May 23
Hacamat tedavisi için birkaç kez gittim. Güya iz kalmayacağını söylediler fakat çok belli izler kaldı.
Yasin Karacan
Yasin Karacan
20:30 30 Jan 23
Harika bir doktor güvenebileceğiniz tek adres diyebilirim bende oğlumu getirmiştim çok memnun kaldık biz herkese tavsiye ediyorum ederim emeğinize sağlık hocam
Melek Sakur
Melek Sakur
11:54 29 Jan 23
Bebeğimiz 7 aylıktı Mustafa hocamızla tanıştığımız da ,ilgisi alakası çok güzel ,sünnetimiz ağrısız ,sancısız ve hızlı iyileşme süreciyle bizi hem çok mutlu etti..sünnet sonrasında sürekli iletişimde kaldı bıkmadan bütün sorularımıza açıklayıcı cevaplar verdi. Soran herkese tereddüt etmeden tavsiyemdir...
Erkan Celik
Erkan Celik
04:24 27 Aug 22
Mustafa ERSAYAN hocam elinize emeğinize sağlık işinizin uzmanı olduğu gibi personel seçimindede gereğini yaptığınızı yerinizde gördük çalışma arkadaşlarınızada sizede çok teşekkür ediyoruz
ilyas Karaca
ilyas Karaca
09:59 14 Aug 22
Güleryüzlü, sıcakkanlı, ilgilenme ve sonuç odaklı olma mükemmel, bilgisi en üst düzeyde, tertemiz bir ortam, harika bir klinik. Israrla tavsiye ediyorum ama çok ısrar ediyorum.
Nurcan Şamlı
Nurcan Şamlı
10:17 09 Jul 22
Oğlum 3aylikken sünnet ettirdim banada teyzem önerdi ve aşırı memnun kaldım oğlum çok zor bı süreci çok kolay bı şekilde atlattı elinize emeğinize sağlık cok teşekkür ederim
Melisa Dilan ÇAĞLAYANGİL
Melisa Dilan ÇAĞLAYANGİL
07:41 09 Jul 22
4 ay once oglum sunnet oldu Mustafa hocamdan Allah razi olsun ilgisi alakası çok güzel ne zaman saat kacta yazarsam yazayım endiselerimden beni kurtardi yardimci oldu kesinlikle tavsiye ederim.
HABİBE GÜLTEKİN
HABİBE GÜLTEKİN
03:57 09 Jul 22
Küçükten büyüğe herkesin kalbine dokunabilen işinin ehli mükemmel bir doktor.İlginiz emeğiniz bilginiz takdire layık hocam. Herkese tavsiye ediyorum
vedat sari
vedat sari
02:27 09 Jul 22
Sayın Mustafa ERSAYAN hocam ve çalışma arkadaşları; "önce insan" mantığı ile mükemmel bir sağlık hizmeti sunuyorlar. Aldığım her hizmet sonrası kendimde çok güzel değişimler gözlemliyorum. Herkese tavsiye ederim.
Kadir Çalgun
Kadir Çalgun
20:51 08 Jul 22
Mustafa hocam; sünnet başta olmak üzere hacamat sülük tedavisi ve vücut takviye ilaçlarının uygulandığı güler yüzlü personeli ve samimi steril bir ortamla sizlere şifa dağıtmaya bekliyor ben 2 yıldır hacamat ve takviye ilaçlardan yaptırıyorum ve çok memnunum şiddetle tavsiye ederim...
Oktay Durmaz
Oktay Durmaz
19:56 18 Apr 22
Mustafa hocama hacamat yaptırdım gerçekten işinde uzman Allah razı olsun hocamdan , Önce Allah sonra hocam sayesinde hacamattan şifamı buldum inşallah
bıcırık kardeşler
bıcırık kardeşler
19:13 18 Apr 22
Her yönüyle mükemmel bi Doktorumuz.Allah Razı Olsun.Oğlumun yaşının büyük olmasına rağmen sünnetinde hiç bir sıkıntı problem yaşamadık.İyi ki Mustafa Hocamızla karşılaştık.Herkese tavsiye ederim.Beş yıldız değil 10yıldızı hakediyor Hocamız ve çalışanları
Ahmet Erdogan
Ahmet Erdogan
17:48 18 Apr 22
Kaliteli ve güvenilir sağlıklı hizmetin adresi işinde uzman birisi kolay gelsin Mustafa hocam Allah'a emanet olun Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah.
mehmet enes şimşek
mehmet enes şimşek
17:30 18 Apr 22
Güler yüzlü işinde uzman, tecrübeli, bilgisini rahatlıkla karşısındaki insana aktarabilen, cana yakın profesyonel bir insan. Kliniği çok hijyen ve nezih. Mustafa beyi iyi ki tanımışım tanımayanlara dost tavsiyesidir
Melike Yaman
Melike Yaman
16:47 18 Apr 22
Bebeğimin sünneti için Mustafa Bey'i tercih etmiştik. Kesinlikle her ailenin şüphe etmeden tercih etmesi gereken bir doktor. İlgi alaka herşey çok iyi pişman olmazsınız 👏👏👏
Yasemin Bedel
Yasemin Bedel
09:25 28 Jan 22
Hocamın dili dualı kendisi de bir o kadar mükemmel. Oğlumu hocama sunnet ettirdik o kadar tereddutluyd ki nasıl olacak diye masada yatması 5 dk bile sürmedi. 5 günde klemp düştü ve hiç bir sıkıntı yaşamadım hersey mükemmeldi elinize emeğinize sağlık hocam iyiki sizi tercih etmisiz🍁
Tüm Değerlendirmeleri Oku
js_loader
4.1 8 Oylar
Derecelendirme
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Adnan

hoca samimi ve açıklayıcı bir yaklaşıma sahip, şu an ozon tedavisi alıyorum, hiç bir yan etkisi olmadı, yavaş yavaş etkilerini görüyorum..

Melikgazi, Kayseri

Telefon

Telefon

(0552) 833 53 53

Online Randevu

Online Randevu

Randevu Oluştur

1
0
Düşüncelerinizi seversiniz, lütfen yorum yapınx